find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
ZÁŘ
Těžký zápas ve Čkyni pro nás nedopadl dobře

V sobotu jsme zavítali na hřiště vedoucího týmu tabulky do Čkyně. Domácí měli na kontě 5 výher v řadě, my jsme do té doby byli bez porážky. Šli do zápasu se stejnou taktikou, jako do všech předchozích. Vycházet ze zabezpečené obrany, neztrácet míče a pokusit se z nějakého brejku nebo standardní situace překvapit soupeře.

A opět se nám to podařilo. Po prvotním oťukávání a nějakých náznacích střel se poprvé k ohrožení soupeřovi branky dostal po pěkném pasu Krejsa, ale jeho slabá střela za vápnem nevystrašila domácího brankáře. To o poznání úspěšnější byl náš druhý útočník Herzig, který po pasu ze strany od Marka Martínka překonal obloučkem domácího brankáře. Ve 24. minutě jsme tak vedli na hřišti lídra tabulky 1:0. Pro domácí to byl velký šok, ze kterého se nějakou dobu vzpamatovávali.

Pak se snažili dostat se ke své nátlakové hře, ale i díky mokrému trávníku jim spousta balónů za obranu utíkala. My jsme pracovali zodpovědně a nedovolili jsme soupeři prakticky žádnou velkou šanci. Bohužel ke konci poločasu jsme se nevyvarovali zbytečných rohových kopů a domácí z nich zápas rozhodli. Nejprve jsme nepohlídali na zadní tyči domácího stopera, který míč vrátil před bránu, kde se odrazil přímo na nohu nejlepšího střelce soutěže, který neměl problém míč usměrnit za záda našeho brankáře. Po pár minutách přišel další roh, zase náš nedůraz v malém vápně a opět nešťastný odraz přímo na nohu střelce domácích a prohrávali jsme.

Zbytečnými chybami jsme se tak sami připravili o lepší výchozí pozici do druhé půle. Druhý poločas se nesl ve stylu domácího pozvolného zakládání útoků a našeho bránění. Náznaky šancí u domácích střídali nepřesnosti v naší ofenzivě. Fotbalově to nebyl moc hezký zápas. Když jsme se připravovali na potenciální větší riziko vzadu, přišel nenápadný centr ze strany, na zadní tyči nikým nehlídaný domácí hráč a bylo po zápase. Snažili jsme se ještě o nějaký závar nebo tlak na domácí branku, ale bez úspěchu. Domácí zápas drželi pevně ve svých rukou.

Za zmínku stojí ještě penalta, která podle účastníků vlastně vůbec nebyla, ale náš brankář ji skvěle vystihl a uchránil nás od horšího výsledku. Na celkový pohled na utkání ale tento moment neměl žádný vliv.

Nyní nás čeká zápas v Dražejově, kde chceme navázat na úspěšný start sezóny.

Čkyně – Cehnice 3:1 (2:1) 39. Fiedler Josef, 43. Fiedler Josef, 60. Gerold Michal - 24. Herzig Tomáš

Přech – Čech L., Martínek O., Sadlak, Martínek M. – Bednařík (89. Štros), Prokeš, Frčka (66. Štrobl), Kováč – Krejsa, Herzig