find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
05.
ŘÍJ
Z Dražejova pouze s bodem

Další venkovní utkání nás čekalo v Dražejově. Zápas s tímto soupeřem je na jeho hřišti vždy velmi náročný a příliš se nám tam nedaří. To jsme chtěli tentokrát změnit.

Začátek nám celkem vyšel, hned ve 4. minutě vyslal Vaněk do úniku Krejsu, který ale neprostřelil domácího brankáře a tečovaný míč skončil na rohovém kopu. Z těch jsme byli velmi nebezpeční, protože domácí nedokázali bránit naše vysoké hráče. Ale herně se nám příliš nedařilo. Naši hráči neměli dobrý pohyb, ztráceli jednoduché míče a dopředu jsme se dostávali pouze dlouhými nákopy a hrou na náhodu.

Po jedné takové ztrátě na soupeřově polovině šli domácí do rychlého brejku, který zakončil domácí kapitán a od 21. minuty jsme prohrávali. Příliš nás to neprobralo a naše hra byla pořád pomalá, nezajímavá a bez nápadu. Naštěstí jsme se dostali k několika standardkám a z jedné také udeřili. Kováč zahrál pěkný roh na zadní tyč, kde se prosadil hlavou Herzig a srovnal utkání na 1:1. Ale ani tento dílčí úspěch nás nenastartoval. Domácí hned za dalších 5 minut z nenápadné akce ze strany udeřili, kdy se k míči dostal opět domácí kapitán a po nepovedené kličce brankáři dokázal ze složité situace trefit branku a vrátit domácím vedení. Od nás za zmínku stojí ještě střela Marka Martínka z trestného kopu, se kterou měl domácí brankář hodně práce. Herzig se pak dostal ještě 2x k zakončení po rohovém kopu, ale už nebyl tak úspěšný jako v prvním případě. Ke konci poločasu jsme se po dalším rohovém kopu dostali k několika střelám, ale ani Frčka a ani Prokeš nedokázali domácího brankáře prostřelit. 

O poločase jsme sáhli ke změně hned na dvou postech, kdy k vystřídání byla polovina týmu. Změny se projevily především v rychlejší hře, větším pohybu a větší chuti s výsledkem něco udělat. Díky silné lavičce jsme sáhli k dalším střídání a dostali do zápasu běhavé hráče, kteří hned začali dělat domácím problémy. Sice jsme si tolik šancí nevytvářeli, ale konečně jsme měli tlak a útočili ve více lidech.

Domácí ve druhém poločase zlobili především z brejků, ze kterých mohli rozhodnout, ale naše obrana na poslední chvíli vždy dokázala zasáhnout. A tak jsme stále byli ve hře. Snažili jsme se alespoň vyrovnat, ale ani Herzig ani Marek Martínek ze svých trestných kopů neskórovali, ačkoliv se oběma střely celkem vydařili.

V 86. minutě jsme pak dostali odměnu za naše poločasové snažení. Herzig si ve vápně přehazoval domácího obránce, který očividně zahrál rukou a nemohlo následovat nic jiného než penalta. K té se postavil Vaněk a nedal domácímu brankáři střelou k tyči žádnou šanci. Zápas už se pak bez většího vzrušení dohrál a výsledek 2:2 je tak zasloužený pro oba týmy. My jsme si za příšerný výkon v prvním poločase ani více nezasloužili.

Dražejov – Cehnice 2:2 (2:1) 21. Hrčka Tomáš, 33. Hrčka Tomáš - 29. Herzig Tomáš, 87. Vaněk Vladimír (pen.)

Sestava:

Přech – Čech L., Martínek O., Sadlak (74. Štrobl), Martínek M. – Prokeš (46. Mára), Frčka (46. Bednařík), Vaněk, Kováč – Krejsa (64. Šebesta), Herzig