find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
ŘÍJ
V Bělčicích přestřelka a odjíždíme bez bodů

Tradiční deštivé počasí, které nás provází při každém zápase v Bělčicích opět nezklamalo. Pršelo, byla nepříjemná zima, přesto se na zápas všichni aktéři těšili, protože jsme věděli, že je to minimálně na dalších 14 dní poslední utkání.

Začátek byl dost opatrný z obou stran. Domácí se snažili jednoduchými nákopy dostat za naší obranu a my jsme odpovídali velmi podobnou taktikou. V 15. minutě ale domácí poprvé udeřili. Špatné převzetí hráčů znamenalo jednoduché zakončení pro domácího útočníka. Za 2 minuty bylo ještě hůře. Domácí zvýšili velmi snadno na 2:0.

Jak už ale bývá v našich venkovních zápasech zvykem, nesložili jsme se a zabojovali jsme. V 21. minutě jsme zahrávali rohový kop a Vaněk našel na zadní tyči Herziga, který se z tohoto prostoru nemýlí. Ve 32. minutě jsme velmi pěkně zakombinovali ve středu hřiště, přišel centr ze strany, domácí zazmatkovali ve svém vápně a Šebesta s nabídnutou šancí nepohrdl a míč kuchlem dotlačil do brány.

Bohužel domácí opět po této naší vyrovnávací brance zapnuli, měli několik slibných náznaků a ve 40. a 41. minutě si vzali dvoubrankové vedení zpět. Byli to skutečně laciné góly, kdy jednou dorážel hráč do okryté branky po tyči a podruhé jsme špatně vystoupili proti míči a domácí hráč byl sám před Přechem a nedal mu šanci.

Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že chceme o výsledek zabojovat. Hned ve 46. minutě si pěknou střelu připravil Herzig a protáhl domácího brankáře, který s vypětím všech sil dostal míč pouze na roh. Ve 49. minutě po akci zleva jsme se dostali do vápna a Frčka přízemní střelou nedal domácímu brankáři šanci. V 54. minutě pak Šebesta vletěl svým důrazným způsobem do vápna a domácí obrana ho stihla jenom několikrát faulovat a byla z toho penalta. Tu si vzal Vaněk a s přehledem uklidil k tyči 4:4.

A opět se opakoval scénář z první půle – domácí z nenápadných akcí opět udeřili. Hned  v 58. minutě šel nikým nehlídaný krajní záložník domácích sám na Přecha a opět ho prostřelil. Po pár minutách jsme v rohu vápna udělali bohužel penaltu a i domácí se z této příležitosti nemýlil. Domácí pak měli další dvě šance, které zlikvidoval pěknými zákroky Přech, ale ani to nás k bodům neposunulo, protože jsme z protiútoku měli šanci Kováčem, který dobíhal ostrý centr ze strany, ale z těžké pozice odkrytou branku netrefil a v tuto chvíli se zápas podle všeho zlomil. Domácí od této chvíle byli více zodpovědní a nepouštěli nás do žádných šancí.

Konečnou podobu výsledku pak dal v 88. minutě domácí kapitán, který dostal do brány centr ze strany, kdy jsme už nebyli schopni zachytávat domácí náběhy.

Byl to tedy velmi zajímavý a gólový zápas. Škoda jenom, že když dokážeme vstřelit venku 4 branky, tak neodvezeme ani bod. Prakticky obě mužstva využili všechny svoje šance a brankáři si prakticky nezachytali.

Bělčice – Cehnice 7:4 (4:2) 21. Herzig Tomáš, 32. Šebesta Patrik, 49. Frčka Radek, 54. Vaněk Vladimír (pen.)

Přech – Čech L., Martínek O., Frčka, Sadlak – Bednařík, Prokeš, Vaněk, Kováč – Herzig, Šebesta