find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
SRP
Vysoké vítězství na začátku sezóny

Po dlouhých 309 dnech jsme opět mohli hrát mistrovské utkání. Jeli jsme do Záblatí, které funguje jako rezervní tým Prachatic. Celý tým se na zápas velice těšil a bylo to také na začátku vidět. Hned od úvodních minut jsme na domácí tlačili a ty měli s naší hrou velké problémy.

Především hokejový útok ve složení Šebesta a Milan Řehoř se do soupeře zakousl a prvně jmenovaný svou rychlostí dělal velké problémy domácí obraně. Za prvních 15 minut jim 3x unikl a šel prakticky sám na brankáře. Po dlouhé přihrávce Ondry Martínka za obranu pak dokázal i jeden ze svých průniků zakončit gólovou střelou, takže jsme od 9. minuty vedli.

Bohužel místo, abychom další aktivitou přidali další branky, tak jsme se od cca 20. minuty zatáhli a čekali, co předvede soupeř. A ten se osmělil a začal nám dělat problémy. Byly tam nějaké náznaky střelby, hodně centrů po zbytečných faulech a rohy. A právě z jednoho rohového kopu po nedorozumění našich hráčů skóroval hlavou úplně volný hráč na prostředku malého vápna a bylo to 1:1. Poločas jsme tak zakončili velmi rozpačitě. Byly tam určitě náznaky dobrých šancí, ale ani Šebesta, ani Hovorka nedotáhli svoje střely do úspěšného konce.

Do druhé půle jsme nastoupili se stejným odhodláním jako na začátku a přineslo to ovoce. Hned v 52. minutě vybojoval Hovorka na polovině míč, předal ho Krejsovi, který vybídl nabíhajícího Kováče, který z poza vápna nechytatelně zavěsil a opět jsme vedli. To nás uklidnilo a měli jsme zápas více pod kontrolou. V 65. minutě pak Marek Martínek dlouhým pasem našel Šebestu, který přehodil vybíhajícího brankáře, a bylo to 3:1.

Mysleli jsme, že je zápas už definitivně náš. Bohužel po pár minutách jsme po zmatcích o obraně vyrobili penaltu. Naštěstí ji Michal Přech s přehledem chytil a odražený míč Hovorka na hranici sebeobětování uklidil na roh. To zápas definitivně zlomilo. Od té doby již domácí na vyrovnání neměli morální ani fyzické síly.

Po dalším dlouhém nákopu Marka Martínka přidal náš čtvrtý gól hlavou Krejsa a hned v další minutě se předvedli Kuric s Márou, kteří ve dvou vnikli do otevřené obraty, a druhý jmenovaný zakončil centr ze strany hlavou mimo dosah domácího brankáře. A bylo to 5:1.

Další šanci měl ve druhém poločase Řehoř z trestného kopu, ale domácí brankář ho vychytal. Velké šance měli ještě Krejsa s Hovorkou, ale oba ve svých příležitostech nezachovali chladnou hlavu. Krejsa slabě vystřelil a Hovorka zvedl mít hlavou příliš nad bránu. To nás ale nemuselo mrzet, protože jsme uhráli velmi cenné vítězství z venku, které nás díky lepšímu skóre katapultovalo na první místo tabulky. Tam už jsme dlouho nebyli.

Uvidíme, jak to dopadne příští týden, kdy v sobotu 21. 8. 2021 od 17:00 hostíme Bělčice na našem novém hřišti. Bude to jeho mistrovská premiéra, tak doufáme, že bude vítězná.

Prachatice „C“ – Cehnice 1:5 (1:1) 9. Šebesta Patrik, 52. Kováč Marek, 65. Šebesta Patrik, 82. Krejsa Pavel, 83. Mára Jaroslav

Přech – Čech J., Martínek O., Frčka (63. Sadlak), Martínek M. – Čech L. (52. Mára), Hovorka, Krejsa, Kováč (79. Kuric) – Řehoř M. (51. Hájek), Šebesta (85. Kaločai)