find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
SRP
Ostudný domácí debakl

Více než rok jsme kvůli přestavbě hřiště a odložení soutěže nehráli domácí zápas. Takovou premiéru jsme si ale rozhodně na novém trávníku nepřáli. Přijel k nám běhavý celek z Bělčic a hned od prvních minut pro nás bylo velmi složité se mu vyrovnat.

Od začátku zápasu byly hosté běhavější a důraznější. My jsme udělali oproti minulému úspěšnému zápasu 5 změn v sestavě (většinou vynucených). Přesto jsme doufali, že budeme vzdorovat soupeři důstojněji. Ale opak byl pravdou. Obrana byla celý první poločas pod neustálým tlakem. Po získání míče jsme ho hned ztratili. Jediné, co nám vycházelo, byly dlouhé nákopy a první vyhraný souboj, bohužel nic dalšího. Neměli jsme odražené míče, nedokázali jsme nic vykombinovat a byli jsme strašně nedůrazní v osobních soubojích. K tomu se navíc přidalo trošku smůly, a byl z toho jednoznačný poločasový výsledek 0:3. Dva góly jsme dostali z rohů!!! A třetí z naprosto zbytečné penalty.

O poločase jsme lehce přeskupily řady, ale hned ve 46. minutě jsme dostali další direkt z rychlého brejku na 0:4. Další gól na 0:5 přišel vzápětí. Naštěstí jsme se úplně nesložili a po hlavičce Herziga a průniku Miklase jsme snížili na 2:5. Pak měli šance Herzig, Hovorka, Krejsa, Frčka a Kroupa, ale žádná z hlaviček ani střel v bráně neskončila. Zápas mohl klidně skončit 8:8, ale to by rozhodně neodpovídalo herní převaze hostí. Ti nám pak ještě v poslední minutě po brejku přidali další branku.

Pro nás šlo o velmi nepovedenou premiéru a je potřeba se opět vrátit k tréninkovému procesu, získat fyzičku a start na míč. V tom všem nás v prvním poločase hosté jednoznačně předčili.

Cehnice – Bělčice 2:6 (0:3) 65. Herzig Tomáš, 68. Miklas Jakub

Přech – Čech J., Martínek O., Sadlak (61. Frčka), Martínek M. – Mára, Hovorka, Miklas, Hájek (73. Kroupa) – Krejsa, Herzig