find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
ZÁŘ
Ztracený zápas v Sedlici

Souboj se Sedlicí má vždy velký náboj. Ne jinak tomu bylo i tentokrát. My jsme slušně začali, byli důrazní a nebezpeční. Domácí měli sice lehkou herní převahu, ale do velkých šancí se nedostávali. Měli několik zajímavých průniků po straně, ale s nimi si naše obrana dokázala poradit. Byli jsme velmi zodpovědní směrem dozadu a vyráželi do zajímavých brejků.

Z jednoho takového se nám i ve 30.minutě podařilo vstřelit gól. Herzig rychle vhodil aut na Miklase, který uvolnil Hovorku a ten z hranice vápna překonal střelou k tyči domácího brankáře. Domácí se snažili o vyrovnání, ale Přech několikrát domácí střelce vychytal.

Ve 43.minutě Miklas napadal domácí rozehrávku, získal míč a po prostrčení míče skrz golmanovi nohy se dostal do snadného zakončení. Vedli jsme tedy 2:0. Ve 45.minutě dobře napadal Herzig a vybojoval míč pro Miklase, který dobrou střelou z vápna bohužel tentokrát minul. Přesto jsme šli do poločasové pauzy s parádním výsledkem.

Druhá půle začala stejně jako ta první končila. Domácí se snažili o kombinaci, my jsme zodpovědně bránili a snažili se o rychlé brejky případně nějakou standardní situaci. Čas ubíhal a domácí stupňovali tempo. Nastoupili Mikeš s Bělouškem a hned byli na hřišti znát.

V 69.minutě Mikeš vystřelil z vápna a odražení míč uklidil do sítě domácí útočník. Následně hned za 3 minuty jsme nechali trestuhodně při standardní situaci osamoceného domácího hráče, který nikým neatakován hlavou nedal našemu brankáři šanci. A vše vyvrcholilo v 82.minutě, kdy jsme špatně vhodili aut, následně nedokázali zastavit brejk a i když jsme měli míč na noze, tak ho domácí získali a pohodlně do prázdné brány zakombinovali a už jsme prohrávali 3:2.

My jsme ještě dokázali v 85.minutě na nepříznivý stav odpovědět rohem Kurice, na který naskočil náš kapitán Krejsa a nedal domácímu brankáři šanci 3:3. Bohužel hned za 2 minuty došlo ke zmatkům v našem vápně a náš kapitán se zapsal do listiny střelců i na druhé straně, kdy s přispěním domácích hráčů skončil i s míčem ve vlastní bráně. Rozhodčí to jako faul neposoudil, takže jsme opět prohrávali. Závěrečný tlak z naší strany gól nepřinesl. V poslední minutě pak po rychlém brejku do naší otevřené obrany završil skóre zápasu domácí záložník.

Škoda, že jsme nedokázali držet skvělý výsledek déle. Ze Sedlice se body nevozí snadno a my jsme tentokrát byli velmi blízko.

Sedlice – Cehnice 5:3 (0:2) 30. Hovorka Petr, 43. Miklas Jakub, 85. Krejsa Pavel

Přech – Čech J., Martínek O., Frčka, Martínek M. – Mára (69. Sadlak), Hovorka, Krejsa, Hájek (72. Kuric) – Herzig (72. Kroupa), Miklas